Lahana Hapı

LAHANA HAPI

Lahana Hapı İçeriği Nedir?

Lahana hapı ürünü bitkisel bir zayıflama hapıdır. Lahana hapı içeriğinde yer alan maddelerin lahana çorbasında yer alan madde bileşenlerinden oluştuğu bilinmektedir. Bu hapı içinde yer alan maddeler beyaz lahana tozu, folik asit, soğan tozu, D – pantotenat, havuç tozu, B6 vitamini, kırmızıbiber tozu, kalsiyum kereviz tozu, E vitamini, domates tozu, B2 vitamini, haskorbik asit, B12 vitamini, niasinamid ve biotin maddeleridir. Bu hapın içerisindeki kapsüller selulosa adındaki maddeden üretilmiştir. Kutu içinde 60 adet kapsül bulunur. Her bir kapsülün 45 gram olduğu bilinmektedir.

Bu hap bitkisel bir ürün dahi olsa çeşitli yan etkileri bulunmaktadır. Daha çok baş ağrısı, uykusuzluk ve ağız kuruluğu gibi belirtiler gösterebilir. Bu yan etkilerin en az seviyede ortaya çıkması için bol su içmeye dikkat edilmelidir. Bu sayede Lahana hapı ürününün sebep olabileceği yan etkiler önlenebilir. Lahana hapı ürününü kullanmadan önce doktora danışılmalıdır.

Lahana Hapı Nasıl Kullanılır?

Lahana hapı yemeklerden 30 dakika önce kullanılmalıdır. Bu ürünü kullanırken günde 2,5 – 3 litre kadar su içilmesi gerekir. Lahana hapı iştahın kesilmesine de sebep olur. Bu yüzden vücutta yer alan yağların kısa süre içinde erimesine katkıda bulunur. Bu da kişinin diyet programı uygulaması zorunluluğunu ortadan kaldırır. Bu süreçte sağlıklı besinler tüketmeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu hapı sabah ve akşamları birer defa kullanmak yeterlidir.

İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde bu ürün kişiye tokluk hissi vermektedir. Vücutta yer alan toksinlerin atılmasında oldukça etkili bir üründür. Bu dönemde kişinin sağlıklı beslenmesi gerekir. Aksi halde çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Herhangi bir durum oluşmaması için bu önerilere uyulması gerekir. Lahana hapı kişinin vücut ısısını da arttırır. Böylece kısa sürede kilo verilir.

Lahana hapı kullanımı esnasında kahvaltı öğününe oldukça önem vermek gerekir. Bu öğünde sağlıklı gıdalar yemek gerekir. Fazla kilo problemi olan insanların sağlıklı bir kahvaltı yapması gerekmektedir. Lahana hapı tokluk hissi verdiği için öğün atlamak gibi bir hata yapılmamalıdır. Bu zayıflama hapını kullanırken öğün atlamamak gerekmektedir. Lahana hapı doğru ve düzenli kullanıldığında kilo vermeye yardımcı olur.

Lahana Hapı” konusunda Bir Fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir