Green Coffee

GREEN COFFEE

Green Coffee Nasıl Kullanılır?

Green Coffee gün içinde 2 veya 3 kere kullanılması gereken bir üründür. Her bir ürünü yemeklerden yarım saat önce almak gerekir. Bu zayıflama ürününü kullanırken kişinin alkol tüketmemesi önemlidir. Zayıflama ürünleri ciddi bir rahatsızlığı olan veya tıbbi ilaç kullanan kişilere önerilmemektedir. Hamileler ve bebek emziren kişiler de bu tür ürünleri kullanmamak durumundadırlar.

Green Coffee hazırlamak ve tüketmek oldukça kolaydır. 1 adet süzen poşet Green Coffee çayı fincan içerisine konulur. Sonrasında üzerine sıcak su dökülür. Birkaç dakika demlenmesi için beklenir. Daha sonra çay tüketime hazırdır. Bu zayıflama çayını yeşil kahve çekirdekleri şeklinde bulmak da mümkündür. Yeşil kahve çekirdeklerini kullanmak için 1 fincan için 2 çay kaşığı kadar yeşil kahve çekirdeğini bir cezvenin içinde orta ateşte kaynatmak gerekir. Daha sonra Green Coffee ürünü tüketime hazır hale gelir.

Green Coffee İçeriği Nedir?

Green Coffee ürününü kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken birtakım konular vardır. Bunlar arasında en önemlisi kişinin sağlık sorununun olmaması gerektiğidir. Ayrıca kişinin bitkisel ürünlere veya bitkilere karşı alerjisinin de bulunmaması gerekir. Bu kişilerin bu tür ürünleri tüketmeleri uygun değildir. Bu zayıflama ürününü kullanmadan önce doktora danışılmasında fayda vardır. Green Coffee kullanırken spor ya da egzersiz yapılması tavsiye edilir. Spor yaparak vücudun sıkılaşmasını sağlamak mümkün olur. Green Coffee ürününü hamile olanlar ve bebek emzirenler kullanmamak durumundadır. Bu zayıflama ürününü 15 – 80 yaş aralığında bulunan kişiler kullanabilmektedir.

Green Coffee ürünü düzenli kullanıldığında kilo verilmesine destek olur. Bu ürünü kullanırken beslenme düzenine de dikkat etmek gerekmektedir. Green Coffee tüketirken günde ortalama 2,5 litre su içmek gerekir. Bitkisel zayıflama ürünlerini düzenli ve doğru kullanmaya önem vermek gerekir. Bu ürünü kullanmadan önce ürün hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Green Coffee içeriğinde %100 kahve çekirdekleri vardır. Bu kahve çekirdekleri kavrulmamıştır. Bu sayede amino asit, antioksidan ve vitamin miktarları daha fazladır. Bu da demek olur ki sağlık açısından normal kahveye göre daha faydalı bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir