Biber Hapı

Biber Hapı inceleme yazımıza hoşgeldiniz 🙂

Uzun yıllardır trend olan biber hapı hakkında bir takım incelemeler gerçekleştirdik. Efsane zayıflama ürünü diye tanıtımı yapılan biber hapı ne kadar efsane hadi şimdi bunu inceleyelim! 🙂

Biber Hapı

meksikabiberhapi

Biber Hapı Nedir?

Biber hapı ürününün ham maddesi Meksika biberidir. Meksika biberi adından da anlaşılacağı gibi Meksika da yetişen bir biber türü. Uzun yıllar yerliler tarafından kilo kontrolü ve dinç kalmak için kullanıldı. Sonrasında bu durumu inceleme altına alan profesörler Meksika biberini kapsüller haline getirerek kullanımını kolaylaştırmak istediler. Lakin Tek başına Meksika biberi umut vaad etmedi.

Çin Tıbbı

Çin bitkilerin ana yurdu sayılır. Yer yüzünde ki bütün bitkileri Çin de bulabilirsiniz. Çin tıbbından esinlenerek bir takım bitki ekstreleri Meksika biberi ile birleştirilip kapsüller haline getirildi. Ardından bu kapsüller ile pepper time ve biber hapı oluşturuldu. Ülkemize 2007 de giriş yapan biber hapı halen satışı yapılmaktadır.

Etkisi

Kilo Vermenize yardımcı olur

Yağ yakımı sağlar

Metabolizmik hareketleri dengeler

Yan Etkisi

Kalp Çarpıntısı

Ağız Kuruluğu

Halsizlik

Kimler Kullanamaz

Hamileler

Kalp Hastaları

Böbrek Hastaları

18 den küçük 60dan büyük olan kişiler

Kronik bir rahatsızlığı olanlar bu ürünü kullanamazlar.

Biber Hapı ürününün sahtesi çok fazla bulunmakta piyasada.  Bundan dolayı mağdur olan bir çok insan var. Satın aldığınız ürün kesinlikle ilk gün etkisini gösterecektir. Normale oranla daha çok susadığınızı fark edeceksiniz. Eğer bu durumu yaşamazsanız yüksek ihtimal ürün sahtedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir