Ahmet Maranki Zayıflama Çayı

ZAYIFLAMA ÇAYI AHMET MARANKİ

Zayıflama çayı Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen bitkisel zayıflama ürünüdür. Bu çay ile kısa sürede fazla kilolardan kurtulmak mümkündür. Vücuttaki toksinin ve ödemin atılmasını sağlar. Aynı zamanda bağırsakları da temizleyerek sağlıklı şekilde kilo vermeye olanak tanır. Bu zayıflama ürünü ile metabolizma hızında artış görülür. Sağlıklı bir şekilde zayıflama için bitkisel çaylar kadar sirkenin de önemini vurgulayan Ahmet Maranki, her sabah ve akşam bir bardak suya bir yemek kaşığı sirkenin karıştırılarak aç karnına içilmesini tavsiye etmektedir. Zayıflama çayı kadar sirkenin de önemi vurgulanmaktadır.

Zayıflama çayı Ahmet Maranki Tarifi

Bu zayıflama çayı tarif ile ayda 5 – 6 kilo verilmesi mümkün olmaktadır. Bu çayın düzenli olarak tüketilmesi zayıflama konusunda etkili olacaktır.

Malzemeler

  • Kekik (5 gram)
  • Funda yaprağı (5 gram)
  • Rezene (5 gram)
  • Yeşil çay (5 gram)
  • Biberiye (5 gram)

Yapılışı

Her bir malzemeden 5 gram alarak yarım litre kaynamış suyun içine atılır. Bu şekilde 6 – 7 dakika kadar demlendirilir. Demlenen zayıflama çayı kullanıma hazırdır.

Kullanımı

Bu zayıflama çayı her gün 2 kez tüketmek gerekir. Sabah ve akşam yemeğinden yarım saat önce, aç karna alınmalıdır.

Zayıflama çayı kişinin bir ayda 4 – 5 kilo vermesini sağlayarak fazla kilo problemini ortadan kaldırmaktadır. Bu hazırlanan zayıflama çayı bitkisel içerikli olduğundan dolayı herhangi bir bitkiye karşı alerjisi bulunan kişiler tarafından tüketilmemek durumundadır. Piyasada satılan zayıflama çaylarının kimyasal içerikli olmadığından emin olmak gerekir. Bunun için evde hazırlamak daha sağlıklı olmaktadır. Zayıflama çayı ile vücutta birikmiş olan toksinlerin atılması sağlanır.

Zayıflama çayı hamileler ve emziren kadınlar için uygun değildir. Herhangi bir hastalığı bulunan kişiler bu çayı tüketmeden önce doktorlarına danışmak zorundadır. Bu zayıflama çayları ağır bir hastalığı olan ve ağır ilaçlar kullanan kişiler için uygun olmayabilir. Bu çayı tüketirken alkol alınmaması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir