10 Days Zayıflama Hapı

10 DAYS

10 Days Tableti Nasıl Kullanılır?

10 Days ürünü kilo kontrolünü sağlamak ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için kullanılan bir tablettir. Bu tabletin kullanımı ve içeriği hakkında aşağıda bilgi verilmiştir. Bu tableti kullanırken gün içinde bol su içmeye de dikkat edilmesi gerekir. Günde ortalama 2,5 litre su tüketmeye özen gösterilmesi gerekir. Bu uyarılara uyulması halinde daha sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkündür.

10 Days tablet şeklinde bir üründür. Bu ürünü yemeklerden önce kullanmak gerekir. Bir bardak soğuk suyun içine 1 adet tablet atılır. İyice karıştırılır ve erimesi sağlanır. Suyu içtikten yaklaşık 30 dakika sonra sağlıklı yemek yenmesi gerekir. Günde 3 adet tabletin kullanılması yeterli olmaktadır. Her kullanımın yemeklerden önce olmasına dikkat ediniz. Bu tableti gün içinde belirtilen miktardan fazla kullanmak sağlığı olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple uyarılar göz ardı edilmemelidir. 1 kutu 10 Days kutusunda 20 tane tablet bulunur.

10 Days tabletini henüz kullanmadan önce ürün prospektüsünü dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Oldukça rağbet gören 10 Days tableti düzenli ve doğru kullanıldığı zaman etkisini göstermeye başlar. Bu tableti kullanmadan önce kişide karaciğer hastalığı, kalp – damar tıkanıklığı ve böbrek yetmezliği gibi ciddi bir hastalığın olmadığından emin olması gerekmektedir. Bu tablet ıstakoz, yengeç ve karides gibi canlılara alerjisi olan kişilere tavsiye edilmez. 10 Days tabletini 15 yaşını doldurmamaış kişilerin kullanması sakıncalıdır. Bu tableti hamile ve emziren kadınlar da kullanmamalıdırlar.

10 Days Tableti İçeriği Nedir?

10 Days tabletinin içeriğinde yeşil çay, goji ekstresi, sitrik asit, chitosan, çilek aroması ve guarana maddeleri yer almaktadır. 10 Days tabletini kullanırken kişinin sağlıklı beslenmeye ve uyku düzenine dikkat etmesi tavsiye edilir.

10 Days ürününü kullanırken sağlıklı beslenme ile daha kısa sürede sağlıklı bir bünyeye sahip olmak mümkün olur. Bu ürünü kullanırken ağır ve yağlı gıdaların tercih edilmemesi gerekir. Asitli içecekler tüketilmemelidir. Bu sayede kolay ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak da mümkün olur. 10 Days ürününü kullanırken spor veya egzersiz yapılması da tavsiye edilir. Böylece oluşabilecek sarkmalar engellenmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir